Oferty pracy

1. Przedstawiciel, specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży (całą polska)

Opis Stanowiska:

Kontakt osobisty,telefoniczny i e-mailowy z Klientami

Aktywne rozpoznawanie potrzeb Klientów

Aktywna sprzedaż osobista,telefoniczna, e-mailowa produktów firmy

Realizacja celów sprzedażowych

Regularna aktualizacja wpisów w bazie danych

Prowadzenie rozmów w sposób odpowiadający wysokim oczekiwaniom Klientów, zgodnie z wyznaczonymi standardami obsługi Klienta

Wymagania:

Otwartość i pewność siebie w komunikacji z Klientem

Zaangażowanie, wielozadaniowość, komunikatywność i nienaganna dykcja

Umiejętność efektywnego kontaktu z Klientem (aktywne słuchanie) i pozyskiwania informacji dot. potrzeb Klienta

Umiejętność organizacji czasu pracy

Wykształcenie min. średnie

Dobra znajomość obsługi komputera

Mile widziane jest doświadczenie w prowadzeniu Biura Obsługi Klienta

Oferujemy:

Umowę o pracę (po okresie próbnym) jeżeli skończyłeś studia i potrzebujesz poczucia bezpieczeństwa zatrudnienia

Wynagrodzenie ze stałą podstawą (po okresie próbnym) niezależną od wyników pracy

Atrakcyjne prowizje oraz premie od wyników Pracę w branży turystycznej

2. Poszukujemy dziennikarzy/praca zdalna dodatkowa

Poszukujemy osoby na stanowisko dziennikarz / redaktor serwisów internetowych

- pisanie i redagowanie materiałów dziennikarskich na portalu ,

 - prowadzenie działań w mediach społecznościowych,

 - moderowanie forum i komentarzy,

 - stały kontakt z użytkownikami serwisu

3. Poszukujemy filmowców i fotografów

Poszukujemy osób (lub firmy) zajmujące się na co dzień filmowaniem, jak i fotografów, przy tworzeniu Telewizji  wraz z portalami.

Zainteresowane osoby lub firmy zapraszamy do kontaktu.

APLIKACJE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA MAILA: biuro@newshotel.pl z dopiskiem Praca.

Facebook Google Twitter Youtube